Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Уряд запровадив заходи підтримки аграріїв під час посівної

Уряд запровадив заходи підтримки аграріїв під час посівної

Уряд запровадив заходи підтримки аграріїв під час посівної

Через рашистську агресію посівна в Україні цьогоріч є однією із найскладніших, а її зрив підірве не лише економіку України. Це може спричинити продовольчу кризу у світі, оскільки наша країна є експортером аграрної продукції у низку країн.

– В умовах війни українські аграрії зіткнулися з проблемами: відсутність палива, добрив, блокування логістики, перебої з постачанням сільськогосподарської техніки та обладнання, зупинка експорту. Сьогодні на плечах українських аграріїв – продовольча безпека всієї держави. Тому ми будемо робити все для того, щоб українська весняна посівна відбулася в максимально можливому масштабі, – говорять в Кабміні.

Сьогодні, 14 березня, Уряд одностайно прийняв Постанову «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо забезпечення кредитної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам». Вона передбачає отримання кредитів малим та середнім агропідприємствам для здійснення сільськогосподарської діяльності (посівної) на період дії воєнного стану.

Важливо, що для отримання кредитування суб’єкт підприємництва також повинен бути сільськогосподарським товаровиробником у значенні, наведеному в Законі України «Про державну підтримку сільського господарства України».

– Водночас, члени Комітету вкотре звертаються до міжнародної спільноти та вимагають закрити небо над Україною. Світе отямся! Російський окупант не лише вбиває наш народ, його дії вже загрожують голодом сотням мільйонам людей в усьому світі!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.