Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Поліціянтка з Шепетівки Анна Нікітенко продовжує родинну династію правоохоронців

Поліціянтка з Шепетівки Анна Нікітенко продовжує родинну династію правоохоронців

Поліціянтка з Шепетівки Анна Нікітенко продовжує родинну династію правоохоронців

Сьогодні, 9 грудня, свій професійний день відзначають працівники підрозділів організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України. Серед успішних представників цього фаху – Анна Нікітенко, інспекторка сектору моніторингу Шепетівського райуправління поліції.

Анна належить до славної правоохоронної династії Столбових: батько присвятив 15 років життя службі в карному розшуку, а сестри проходять службу в лавах Національної поліції  в  управлінні карного розшуку та секторі реагування патрульної поліції.

У 2003 році, завершуючи шкільне навчання, Анна вирішила, що буде поліціянткою та продовжить сімейну справу.

Після випуску з Національної академії внутрішніх справ правохоронниця працювала у громадському блоці в Славутському відділі поліції. Після реорганізації – у Шепетівському районному управлінні на посаді інспекторки сектору моніторингу. До її обов’язків входить аналіз статистичних даних, планування в підрозділах, контроль за виконанням поставлених доручень.

– Професійна та компетентна ,- зазначає очільник сектору моніторингу Шепетівського райуправління Микола Дидюк, –  її ніколи не лякають труднощі.

Анна є прикладом наслідування для двох своїх синів.

– Мабуть, найбільша гордість, коли твої діти цінують твій шлях і хочуть піти твоїми стопами. Для мене це свідчення того, що я недарма обрала професію поліцейської, – наголошує Анна Нікітенко. — У Нікіті та Павлові бачу своє продовження.  

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.