Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Жителя Полонного судили вшосте

Жителя Полонного судили вшосте

Жителя Полонного судили вшосте

Чоловік скоїв рецедив – вкотре обікрав людей. За це йому присудили три роки ув’язнення.

Цьогоріч полончанин скоїв дві крадіжки. У травні серед дня обікрав сусідський гараж – виніс електроінструменти на суму понад 3500 гривень.

Потерпілий сусід пояснив, що не раз заставав обвинуваченого в себе на подвір’ї, тому, коли з гаража зникли електроінструменти, одразу запідозрив його. Зустрівшись, сказав повернути майно, однак той віддав не все.

Уже в жовтні підсудний вкрав велосипед. Із його власником познайомився напередноні під час вживання алкоголю.

У судовому засіданні свою вину у крадіжці велосипеда обвинувачений визнав, щоправда, пояснити нічого не зміг, бо, сказав, що тоді був у стані сильного алкогольного сп’яніння. Велосипед уже повернув власникові. Не заперечував він і те, що заліз до сусідського гаража, проте, запевнив, що не брав електродриль.

У суді довели вину полончанина та його причасність до обох крадіжок. На вирок вплинув той факт, що підсудний ніде не працює, його посередньо характеризують за місцем проживання, він не має тісних соціальних зв’язків. Окрім того, чоловіка вже притягали до відповідальності за аналогічні злочини, а новий він вчинив через короткий проміжок часу після відбуття покарання за попереднім вироком.

Обставини, що пом’якшують покарання, – щире каяття та активне сприяння розкриттю кримінальних правопорушень. Обставина, що обтяжує, – рецидив злочину. Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.