Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Полонне: водій скутера сплатить понад 40 000 гривень за їзду без водійських прав

Полонне: водій скутера сплатить понад 40 000 гривень за їзду без водійських прав

Полонне: водій скутера сплатить понад 40 000 гривень за їзду без водійських прав

Полонський районний суд визнав 51-річного жителя Полонного винним у повторному протягом року керуванні транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом (ч. 5 ст. 126 КУпАП).

Суд наклав на нього стягнення – 40800 гривень штрафу з позбавленням права керування транспортним засобом на 5 років без оплатного вилучення ТЗ.

Поліцейські зупинили водія скутера «Кануні-50 QT» 4 березня 2023 року в смт Понінка. Правоохоронці з’ясували, що скутерист не має посвідчення водія. При цьому, в листопаді минулого року за це його вже притягали до адмінвідповідальності (ч. 2 ст. 126 КУпАП), – розповідають у Хмельницькому апеляційному суді.

У судовому засіданні водій свою вину визнав і щиро розкаявся. Суд це врахував, як обставини, які пом’якшують відповідальність.

Відзначимо, що керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, вчинене повторно протягом року, тягне за собою накладення штрафу в розмірі двох тисяч чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (40800 грн) з позбавленням права керування транспортним засобом на строк від 5 до 7 років та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого (частина 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Популярні пости