Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Понад 100 000 гривень наярмаркували в Нетішині для ЗСУ

Понад 100 000 гривень наярмаркували в Нетішині для ЗСУ

Понад 100 000 гривень наярмаркували в Нетішині для ЗСУ

Напередодні у Нетішині відбувся благодійний Різдвяно-Новорічний ярмарок. У ньому взяли участь заклади освіти Нетішинської громади та Палац культури.

Освітяни продавали приготовані власноруч солодощі, смаколики, різноманітні патріотичні вироби, а працівники Палацу культури розіграли святкову лотерею, у якій 6 учасників стали власниками квитків на виставу цирку. До того ж, на ярмарку активно працювала Резиденція Святого Миколая. У ній господар радо зустрічав малечу та пригощав цукерками, – розповіли у Нетішинській міській раді.

Загалом, вдалось наторгувати 100 тисяч 29 гривень. Всі кошти були передані міським волонтерським штабам.

Штабу «Нескорені» передано 66 529 грн для закупівлі генератора нетішинським воїнам, які воюють на Бахмутському напрямку. Для Штабу допомоги ЗСУ м. Нетішин передано 25 250 грн для придбання тепловізора нетішинському воїну, а ЦТКУМ свої зароблені кошти у розмірі 1650 грн передав «Жіночому батальйону» на потреби військовим, – додали у міській раді.

Кошти, які Палац культури отримав від продажу святкової лотереї, а це 6 600 грн, передано «Жіночому батальйону» для придбання далекоміру для нетішинського воїна.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.