Середа, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Понад 23 мільйони гривень «азовсталець» Михайло Діанов передає своїм побратимам

Понад 23 мільйони гривень «азовсталець» Михайло Діанов передає своїм побратимам

Понад 23 мільйони гривень «азовсталець» Михайло Діанов передає своїм побратимам

Михайло Діанов, захисник Маріуполя, морпіх, якого звільнили з полону в межах обміну військовополоненими 21 вересня, прийняв рішення віддати 23 мільйони 430 тисяч гривень, які він зібрав для себе, на лікування побратимів. Про це Діанов повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Друзі, усі ваші донати передаю на лікування побратимам! Ваші донати були не лише турботою – це ще й велика відповідальність. Вони мають знайти правильне і чесне застосування, – зазначив військовослужбовець.

Крім того, Михайло написав, що від перших днів звільнення отримав надзвичайну турботу співвітчизників, увагу журналістів і багатьох бажаючих допомогти. Отримав колосальну суму допомоги від простих громадян. Загалом 23 млн 430 тис. грн.

Я планував їх витратити на лікування. Однак, як я вже казав раніше, Рінат Ахметов і футбольний клуб «Шахтар» вирішили допомогти мені з лікуванням, з пошуком найкращих лікарів за кордоном, з підготовкою документів. Це дає мені надію, що в мене знову буде повноцінна права рука, – додає морпіх.

Саме тому Діанов вирішив спрямувати всі зібрані кошти своїм побратимам, які потребують підтримки та допомоги.

Невдовзі я розповім про кожного, кому буде надана допомога, і готуватиму повний звіт використання ваших грошей. Ви прагнули допомогти мені одному, а, сподіваюсь, допоможете багатьом захисникам України! – наголосив Михайло.

Звичайно, допис у фейсбуці набрав тисячі вподобань та сотні коментарів. З різних куточків світу писали та дякували українському захисникові за такий вчинок, який демонструє згуртованість та непереможність українського народу.

Нагадаємо, Діанов був серед захисників “Азовсталі”, а потім перебував у російському полоні. Після звільнення чоловіка футбольний клуб «Шахтар» узяв на себе лікування руки українського військовослужбовця. Донецький клуб пообіцяв Діанову операцію у найкращого фахівця Ізраїлю, але до цього Михайлові потрібно набрати вагу. У полоні він втратив 25 кг.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.