Четвер, 11 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Понад 700 тисяч українців рашисти насильно вивезли з України     

Понад 700 тисяч українців рашисти насильно вивезли з України     

Понад 700 тисяч українців рашисти насильно вивезли з України     

З  територій Донецької і Луганської областей до росії вивезли понад 700 тисяч цивільних жителів. Серед них – 130 тисяч дітей. Повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

– За даними російської федерації, понад 700 тисяч наших громадян вивезено до росії, за їхніми підрахунками, понад 130 тисяч дітей.  Щодня до росії вивозять близько 20 тисяч людей, українці перебувають у 35 регіонах рф. Що це підтверджує уповноважена з прав людини в росії Татьяна Москалькова, – заявила Людмила Денісова.

Також Денісова додала, що зараз фільтраційний табір є в Донецькій області, де перебувають понад 10 тисяч наших громадян. Це фільтраційні табори, в яких рашисти примушують наших громадян до співпраці. Дізнаються про їхні інтереси, про їхню підтримку України чи рф. Вони дізнаються, чи є знайомі правоохоронці, щоб потім їх заарештувати і катувати, можливо, таким чином і знищити їх.

Лише у Пензенській області росії діють чотири табори, до яких ще у лютому до початку широкомасштабної війни вивезли жителів окупованих територій Донецької та Луганської областей, – розповіла омбудсмена.

Зокрема 5 квітня постійний представник росії в ООН Василій Нєбєнзя під час виступу на засіданні Ради безпеки ООН заявив, що від початку російського вторгнення в Україну до росії перевезли понад 600 тис. людей, зокрема, більше 119 тис. дітей.

Крім того, володимир путін підписав указ про переселення майже 100 000 українців у віддалені куточки росії, у тому числі, в Сибір і за Полярне коло. Про це повідомляє британське видання The Independent із посиланням на кремлівські документи.

Так, 11,4 тисяч людей зібралися відправити до Сибіру, 7,2 тисяч – на Далекий Схід, трохи більше 7 тисяч – на Північний Кавказ, зокрема, до Чечні, Дагестану та Інгушетії.

Видання також пише, що мешканців Маріуполя просили підписати документи, в яких стверджувалося, що «українські війська обстріляли їхнє місто». Підписантам сказали, що вони не можуть повернутися до України, бо зіткнуться із “переслідуванням”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.