П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Понад півсотні будівель пошкоджено на Шепетівщині внаслідок авіаудару 24 серпня

Понад півсотні будівель пошкоджено на Шепетівщині внаслідок авіаудару 24 серпня

Понад півсотні будівель пошкоджено на Шепетівщині внаслідок авіаудару 24 серпня

Поки росіяни вірять, що пошкодили страшний аеродром в Україні, жителі Шепетівщини, куди влучили удари, дають ладу своїм пошкодженим помешканням. Загалом, від удару в День Незалежності України постраждало понад півсотні будівель – оселі та заклади цивільної інфраструктури.

Як повідомив міський голова Віталій Бузиль, зараз вони ліквідовують наслідки прильотів:

Роботи надзвичайно багато. Екстрена диспетчерська служба ШЕДС прийняла більше, ніж сотню індивідуальних звернень громадян про пошкодження житла. В цілому, у громаді пошкоджено понад півсотні будівель.

Сьогодні тривають роботи у школі та медичному закладі. Для цього залучили весь можливий людський ресурс комунальних підприємств, управлінських компаній.

Допомагають і приватні підприємці, мешканці самі об’єднуються і працюють. Не вистачає рук.

Зараз працюють комісія міської ради та поліція. Складають акти обстежень про пошкодження майна через російську агресію.

– Тож, прошу мешканців не нехтувати можливістю скласти відповідний акт та написати заяву у поліцію. На території Вузлової лікарні працює пункт видачі поліетиленової плівки та фанери листової для тимчасового закриття пошкоджених вікон. Намагаємось максимально допомогти тим, хто опинився у скрутному становищі, – каже Віталій Бузиль.

У багатоповерхових будинках, що постраждали, заміряють вибиті вікна у під’їздах. Їх замінять.

– Розумію, що зараз гостро стоїть питання у наявності шиферу, але станом на сьогодні його немає для закупівлі. Домовився про постачання, очікуємо. Комісія міської ради працюватиме і в суботу, і в неділю, щоб оперативно підготувати акти пошкоджень. Тож, прошу мешканців посприяти у цьому, – коментує очільник міста.

Міський голова дякує жителям за розуміння, з яким ті ставляться до того, що це наша спільна біда й одночасно у складному становищі опинилися десятки будинків.

Зі свого боку запевняю, робитимемо все можливе, щоб допомогти матеріалами. Тримаймося! – додав Віталій Бузиль.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.