Четвер, 2 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Крупці навчали надавати першу допомогу постраждалим

У Крупці навчали надавати першу допомогу постраждалим

У Крупці навчали надавати першу допомогу постраждалим

У Крупецькій громаді рятувальники та медики навчали як діяти у разі надзвичайних ситуацій. Сьогодні, 26 серпня, у громаді провели тренінг, де присутнім розказали та показали на практиці алгоритм дій допомоги при ушкодженнях.

Уміння надавати першу невідкладну допомогу необхідне для всіх і кожного, а особливо під час війни. Провести серцево-легеневу реанімацію, накласти турнікет, зупинити критичну кровотечу, щоб зберегти людське життя – усьому цьому треба спеціально навчатися, – кажуть у громаді.

Фахова медичка – завідувачка фельдшерським пунктом у селі Лисиче Наталя Українець, навчала присутніх як правильно надати невідкладну допомогу та врятувати життя постраждалому.

Наталя Анатоліївна зосередила увагу, що маючи тільки підручні матеріали можна надати невідкладну допомогу та врятувати життя.

Також говорили і про повітряні тривоги. Як діяти під час них нагадав провідний фахівець ВОППР ТА ЗУЗ Шепетівського РУГУ ДСНС України у Хмельницькій області лейтенант служби УЗ Ярослав Власюк.

Фахівці переконані, що такі навички та знання мають бути у кожної людини. Адже кожен може стати свідком події, коли постраждалому буде необхідна саме така допомога.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.