Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Породіллі з Шепетівського району зможуть безкоштовно отримати набори для малят

Породіллі з Шепетівського району зможуть безкоштовно отримати набори для малят

Породіллі з Шепетівського району зможуть безкоштовно отримати набори для малят

10 тисяч наборів для немовлят та їхніх мам зібрали та доставили в Україну Благодійний фонд BGV у співпраці з  німецькими донорами. Спільно вони реалізують в Україні благодійний проєкт, аби допомогти і підтримати породіль.

Кожен такий набір містить спеціалізовані товари з Німеччини, серед яких: дитячий одяг (боді, ромпери, шкарпетки та капелюшки), чоловічки-спальники для новонароджених, підгузки, пляшечки, соски, килимки для пеленання, пелюшки, засоби для догляду за шкірою малюка та мами, гігієнічні засоби (прокладки, вологі серветки та вологі рушнички), а також дитяче харчування та смаколики для мам. Усі ці набори будуть надіслані «Новою поштою» мамам новонароджених діток.

Подати заявку можуть мати або батько дитини. Важливо: на момент подачі заявки вік дитини не повинен перевищувати 2 місяці. Це обумовлено складом цих наборів – дитячий одяг розрахований саме на таких малюків.

Заповнюючи заявку, слід вказати прізвище, ім’я та по батькові і матері, і дитини. Вказати контактні дані – номер телефону та електронну скриньку. Також слід прикріпити скан або скрін з “Дії” паспорту (чи ID-карти) матері та свідоцтва дитини.

Заявку мають опрацювати впродовж тижня.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.