П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Зовнішні електромережі в одному з мікрорайонів Славути планують передати у власність АТ “Хмельницькобленерго”

Зовнішні електромережі в одному з мікрорайонів Славути планують передати у власність АТ “Хмельницькобленерго”

Зовнішні електромережі в одному з мікрорайонів Славути планують передати у власність АТ “Хмельницькобленерго”

У Славутській міськраді доводять до відома забудовників та власників садибних земельних ділянок, які знаходяться у районі вулиць М. Остапчука та О. Максимчука про те, що вони розглядають питання передачі зовнішніх мереж електропостачання в районі садибної забудови цих вулиць у власність електропередавальній організації АТ «Хмельницькобленерго».

Це, пояснюють, хочуть зробити для належного обслуговування мереж під час експлуатації.

Після прийняття відповідного рішення та передачі таких мереж АТ «Хмельницькобленерго» питання підключення споживачів до зазначених мереж буде вирішуватись згідно з «Кодексом систем розподілу» (затверджено Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 № 310) їх власником, а саме – АТ «Хмельницькобленерго». При цьому, з замовників такого приєднання, власником мереж має справлятися плата за таке приєднання, залежно від заявленої потужності, на підставі договору на приєднання.

Забудовникам та власникам будівель у цьому районі, які ще не мають технічних умов на приєднання до зовнішніх мереж електропостачання, треба їх отримати. Оскільки на даний час плата за таке приєднання не справляється.

Звернутись мешканці можуть до Славутського РЕМ або проконсультуватись у заступниці міського голови Тетяни Солохи за тел.: 0673839078.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.