Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Посади дерево добра: у славутському ДНЗ «Квіткограй» відбулася екологічна акція

Посади дерево добра: у славутському ДНЗ «Квіткограй» відбулася екологічна акція

Посади дерево добра: у славутському ДНЗ «Квіткограй» відбулася екологічна акція

Створення нових зелених насаджень – благородна й добра справа, переконані працівники НПП «Мале Полісся». Адже з кожним посадженим деревом змінюється естетичний вигляд території та покращується стан навколишнього середовища. Аби посприяти цьому працівники парку провели екологічну акцію з висадки дерев та чагарникових рослин у закладі дошкільної освіти комбінованого типу №5 «Квіткограй» у  Славуті.

Реалізовуючи такі акції, ми сприяємо формуванню у дітей екологічної культури, свідомого розуміння процесів, які відбуваються у природному середовищі внаслідок людської діяльності, а також виховуємо любов до природного довкілля, – розповідає Андрій Сасюк, директор НПП «Мале Полісся».

Екологічна акція відбулася в межах програми Президента України «Зелена країна», яка цього року триватиме до 30 листопада.

Дитячий садок – місце, де малюки дошкільного віку проводять основну частину свого дня. На кілька років дитсадок стає для багатьох дітлахів практично другою домівкою, і, звичайно ж, хочеться, щоб він був комфортним і впорядкованим як зсередини, так і ззовні, – зазначають вихователі ДНЗ «Квіткограй». – Нехай посаджені дерева ростуть разом із малятами сильними та красивими, а дошкільний заклад стане ще зеленішим, прекраснішим, і в будь-яку пору року зачаровує кожного неповторною красою і пригощає смачними плодами!

Популярні пости