Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішин: придбано житло для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

Нетішин: придбано житло для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

Нетішин: придбано житло для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

Нещодавно у Славуті для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, було придбано житловий будинок загальною площею 88,9 кв. м (житлова – 57,1 кв. м) з господарськими будівлями та земельну ділянку.

На порядку денному засідання міської комісії з формування потреби у 2020 році в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, розглядалось питання щодо надання дозволу на перерахування коштів із спеціального рахунку особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, за договором купівлі-продажу за рахунок грошової компенсації. У результаті, рішенням комісії такий дозвіл був наданий, – зазначають у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

Нагадаємо, що в 2020 році Нетішинській міській територіальній громаді з державного бюджету було виділено 1 933 160,00 грн на придбання житла для 5 осіб цієї категорії (на одну особу – 386 632 грн).

Популярні пости