Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Потрібен сертифікат, а “Дія” не діє: у МОЗ пояснюють, що робити

Потрібен сертифікат, а “Дія” не діє: у МОЗ пояснюють, що робити

Потрібен сертифікат, а “Дія” не діє: у МОЗ пояснюють, що робити

Сумлінно щеплена, я ходила всіма установами (від магазинів до бібліотек) і, як хрестоносець, знаменно несла попереду вже відкриту “Дію” із сертифікатом. І от, коли дійсно сертифікат дуже знадобився, “Дія” його не підвантажила. До речі, я вже говорила, що паперові речі я гублю? Тут з’являються одразу всі стадії торгу, заперечення і перші проблиски сивини в одному флаконі. Тоді ситуація врегулювалась (у мене щось сталось із застосунком), але, як виявляється, у проблемі з генерацією я не самотня.Цією історією поділилася з журналістами порталу “Хмельниччина північ” мешканка Шепетівського району. Ми вирішили з’ясувати у чому може бути причина такої ситуації.

“Дія” не діє: хто винен?

Як прибрати надокучливий телефонний спам? Поради | CyberCalm

Якщо ви намагаєтесь згенерувати сертифікат у застосунку “Дія” і маєте статус «Немає даних про вас», то спробуйте повторити процедуру через портал https://diia.gov.ua. Якщо і на порталі аналогічна ситуація, тоді в МОЗ радять звернутись до сімейного лікаря, що робив вам щеплення. Можливо, на цьому етапі дані були внесені некоректно.

Що потрібно перевірити?

  • ПІБ українською та англійською мовами, як у паспортних документах.;
  • РНОКПП (реєстраційний номер облікової картки платника податків, який раніше називався індивідуальний податковий номер — ІПН);
  • УНЗР — це унікальний номер запису, що вноситься про кожного громадянина України до Єдиного демографічного реєстру і допомагає зробити цифрову ідентифікацію людини;
  • дата народження, як у паспорті/ свідоцтві про народження;
  • актуальний номер телефону, на якому можливо приймати і відсилати смс. Якщо у вас є дитина віком до 18-ти років, то переконайтеся, що до її картки пацієнта внесені її, а не ваші, РНОКПП та УНЗР. Також попросіть лікаря перевірити, чи немає дублів вашого профілю в системі або збігу з профілем іншої людини.

Які ще можуть бути помилки?

Якщо у вас «Помилка при генерації сертифіката», тоді зверніться до лікаря чи пункту вакцинації, де робили щеплення, аби уточнити дані.

При статусі «Сертифікат про вакцинацію недоступний» слід звернутись до пункту вакцинації, аби ваші дані внесли до системи.

Рекомендовано оновити мобільний застосунок. Після цього надіслати запит на генерацію COVID-сертифіката повторно або зробити це через портал “Дія” — https://diia.gov.ua/.

Ви отримали статус: «На жаль, сталася помилка». У такому випадку звертайтесь до технічної підтримки порталу та додатку “Дія”.

Ви отримали статус: «Номер партії вакцини помилковий». Вам потрібно звернутися до лікаря, який провів щеплення і вніс медичний запис про вакцинацію до електронної системи охорони здоров’я, із запитом позначити внесені дані, як помилкові, і додати коректні дані повторно, без помилки. Без такої дії ви не зможете отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію і не отримаєте COVID-сертифікат.

Ви отримали статус: «Сертифікат про вакцинацію недоступний» з таким текстом «Ви щепились не в Україні або дані про вакцинацію внесені не тим лікарем, який робив щеплення». Якщо вакцинація проти COVID-19 була зроблена за межами України, сформувати COVID-сертифікат, який би врахував виконану вами вакцинацію, не є можливим. МОЗ наразі працює над такою можливістю.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.