Четвер, 11 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » «Повернись живим»: ДП «Шепетівський лісгосп» провів конкурс дитячого малюнка

«Повернись живим»: ДП «Шепетівський лісгосп» провів конкурс дитячого малюнка

«Повернись живим»: ДП «Шепетівський лісгосп» провів конкурс дитячого малюнка

З нагоди Дня охорони праці в Україні, який відзначається щорічно 28 квітня, ДП «Шепетівський лісгосп» організував та провів конкурс дитячого малюнка для захисників України на тему «Повернись живим».

Мета такого конкурсу – підтримати українських воїнів за допомогою дитячих творчих робіт. Всі малюнки будуть передані військовослужбовцям. Зокрема на конкурс було представлено 50 творчих робіт від учнів Шепетівського навчально-виховний комплекс № 3 у складі “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою”, – розповідають шепетівські лісівники.

Вчора,  27 квітня, відбулося нагородження переможців та вручено заохочувальні подарунки для юних активістів. Перше місце здобула учениця 5-Б класу Діана Береза, друге місце посіла учениця 4-Б класу Олександра Андрощук, третє – учень 5-Б класу Адам Довгань.

Всім учасникам конкурсу, батькам, вчителям та адміністрації навчального закладу керівництво ДП «Шепетівський лісгосп» висловлює вдячність за активну участь та бажає подальших творчих успіхів. Разом – до Перемоги! – зазначив головний інженер Олег Комендовський під час нагородження переможців.

Крім того, Олег Комендовський  зауважив, що було надзвичайно складно обрати роботи переможців, адже практично всі вони могли претендувати на призові місця.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.