Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Пожежна небезпека пічного опалення: у Шепетівці оглядають грубки в сім’ях, які потребують посиленої уваги та контролю

Пожежна небезпека пічного опалення: у Шепетівці оглядають грубки в сім’ях, які потребують посиленої уваги та контролю

Пожежна небезпека пічного опалення: у Шепетівці оглядають грубки  в сім’ях, які потребують посиленої уваги та контролю

Враховуючи попередню надзвичайну ситуацію, яка склалася на Хмельниччині, – пожежу будинку,  внаслідок якої згоріло чотири неповнолітні дитини, інспектор ювенальної превенції Шепетівського РУП Олександр Ніверчук у складі робочої групи спільно із начальницею служби в справах дітей Шепетівської міської ради Катериною Купрацевич та працівниками Шепетівського РУ ГУ ДСНС в Хмельницькій області здійснили огляд  пічного опалення в сім’ях, які потребують посиленої уваги та контролю.

У результаті обстежено 5 родин. Працівниками ДСНС надано рекомендації щодо експлуатації пічного опалення, вказано на порушення, які потрібно негайно усунути, – зазначають в ювенальній превенції Шепетівського РУП.

Крім того, в одній сім’ї ситуація виявилась критичною і дитину разом із мамою було влаштовано в дитяче відділення Шепетівської БПЛ, а батько дитини залишився вдома створювати належні умови для проживання дитини. Лише після цього мама з донькою зможуть повернутися додому.

Звертаємо увагу дорослих на дотримання правил пожежної безпеки з метою уникнення нещасних випадків. Нехтуючи правилами безпеки,  ви піддаєте  загрозі своє життя та життя своїх дітей, – додали в ювенальній превенції.

Популярні пости