П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Працівники НПП «Мале Полісся» провели заняття з екологічного виховання для дітей-переселенців

Працівники НПП «Мале Полісся» провели заняття з екологічного виховання для дітей-переселенців

Працівники НПП «Мале Полісся» провели заняття з екологічного виховання для дітей-переселенців

Напередодні відзначення Всесвітнього дня навколишнього середовища працівники Національного природного парку «Мале Полісся» організували та провели пізнавальне заняття для дітей-переселенців. Разом з фахівцями Парку діти досліджували світ природи, гралися та малювали.

Малювання на асфальті – це не тільки веселе заняття, а й творчість та пізнання дітьми навколишнього світу. Адже малювати крейдою – це не стільки результат, скільки процес. І не так важливо, насправді, який малюнок врешті-решт з’явиться на асфальті. Головне, що всі були задоволені від спільної творчості, – коментують у НПП «Мале Полісся».

Діти малювали сонце, веселку, квіти, дерева, метеликів, птахів. Більшість малюнків виконані у патріотичних кольорах. За свою творчість маленькі митці отримали солодощі, а потім всі разом грали в ігри.

Ми впевнені, що проведення подібних екологічних заходів для підростаючого покоління дасть змогу краще пізнати, оцінити і зрозуміти необхідність збереження природного середовища рідного краю. Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо вберегти довкілля, адже наше майбутнє залежить саме від нас! – додають парківці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.