Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Працівницю Хмельницької АЕС нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

Працівницю Хмельницької АЕС нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

Працівницю Хмельницької АЕС нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

Міністр енергетики України Герман Галущенко вручив ордени княгині Ольги III ступеня жінкам, що самовіддано працюють на енергетичних підприємствах. Нагороду отримала апаратниця хімводоочищення Хмельницької АЕС Галина Фелик. Про це інформує пресслужба відомства.

Галина Фелик працює на ХАЕС понад 30 років і свій унікальний багаторічний досвід уже передала кільком поколінням атомників. Президент України нагородив її орденом княгині Ольги III ступеня за вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, сумлінне виконання професійного обов’язку та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня, – зазначають на Хмельницькій АЕС.

Відзначимо, що орден княгині Ольги I, II, III ступенів  – державна нагорода України для відзначення жінок за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, вихованні дітей у сім’ї.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.