Вівторок, 21 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » «Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш»: у Шепетівській громаді відбувся традиційний фестиваль

«Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш»: у Шепетівській громаді відбувся традиційний фестиваль

«Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш»: у Шепетівській громаді відбувся традиційний фестиваль

Вчора, 9 березня, за участі заступниці міського голови Галини Безкоровайної у Шепетівській громаді пройшов традиційний фестиваль «Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш». Він був присвячений 209-й річниці від дня народження національного пророка, людини світлого розуму й гідного патріота – Тараса Григоровича Шевченка.

Цьогоріч, в умовах війни, увиразнюється вагома роль українського Пророка та упродовж цих двохсот років Шевченко живе серед нас. Це наша мова, історія, звичаї й традиції, національна філософія і віра, наше минуле і сучасне, – зазначила Галина Григорівна.

У рамках фестивалю, з метою популяризації творчої спадщини Т. Г. Шевченка, виховання у молоді любові до українського слова, подальшого вдосконалення сценічної мови, художнього читання й виконавської майстерності, проходив традиційний конкурс читців «Вічне Тарасове слово». У ході фінальної частини фестивалю переможці та учасники конкурсу були відзначені дипломами.

До фестивалю долучилось 82 виконавці та 10 колективів, серед них – представники міського будинку культури, філії «Будинок культури с. Плесна», представники загальноосвітніх навчальних закладів громади та дитячої музичної школи, – зазначили у Шепетівській міській раді.

Також під час проведення фестивалю у холі міського будинку культури відбулась виставка-конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва за участі вихованців та викладачів Шепетівської дитячої художньої школи, загально­освітніх шкіл громади та майстрів народного мистецтва Шепетівщини. За вивчення, збереження та популяризацію творчості видатного Кобзаря автори були відзначені дипломами.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.