Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Про що танцюють понінківські “MAGIС GIRLS”

Про що танцюють понінківські “MAGIС GIRLS”

Про що танцюють понінківські “MAGIС GIRLS”

Три перемоги у трьох номінаціях Всеукраїнського конкурсу здобули понінківські танцівниці з колективу “MAGIС GIRLS”. Про шлях до перемоги, мрії та плани колективу розпитали наші журналісти.

Хореографічний колектив при Понінківському дитячому православному центрі створили у вересні минулого року. Його ідейний натхненник – викладач хореографії Сергій Будник. Він навчає танцям юних понінківчан віком від 7 до 15 років.

Танцють “MAGIС GIRLS” класику, демікласику, модерн, сучасний та народний танець. За менш, як рік роботи колектив уже має у своєму творчому багажі значні досягнення.

За такий малий проміжок часу колектив “MAGIС GIRLS” взяв участь в очному конкурсі “Pro Fest” м. Київ (голова журі Олександр Лещенко), в якому посів 1 місце, – розповідають у центрі.Наступний конкурс “МОЛИСЬ ЗА УКРАЇНУ” відбувся дистанційно 31 липня 2022 року у м. Ужгород. Там наші танцівниці також здобули перемогу.

Зараз, в умовах війни, колектив продовджує репетиції. Вони, як розповідають, відбуваються у нелегких та неспокійних умовах. Свої емоції та біль країни дівчата “розповіли” у танцях, які презентували на конкурсі “Незламна Україна”, що відбувався в Ужгороді до Дня Незалежності. До конкурсу колектив підготував три роботи.

У танцях під назвами “Колискова”, “За лісами, горами” та “Діти України” дівчата “говорили” про силу українського духу, нашу могутність та єдність, мрії українських дітей, які проживають недитячий досвід.

Ці композиції були створені та передали всі відчуття та переживання у цей важкий час для нашої країни! – зазначають члени колективу.

У колективі розповідають, що мають у всіх сенсах переможні плани:

Плануємо збільшення кількості дітей в колективі, побільше перемог і процвітання у мирній країні!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.