Четвер, 6 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Про що варто знати водію на Шепетівщині

Про що варто знати водію на Шепетівщині

Про що варто знати водію на Шепетівщині

Закон України «Про дорожній рух» встановлює особливі норми поведінки для водіїв. Крім того, не так давно зросли штрафи за порушення правил дорожнього руху.

Окрім законів та правил, поліцейські попереджають, що водій повинен виконувати ще ряд вимог та дотримуватися наступних вказівок:

  • виконувати передбачені законом вимоги поліцейського, під час зупинки на вимогу поліцейського тримати руки в полі його зору і не виходити з транспортного засобу без дозволу поліцейського;
  • пасажиру перебувати на своєму місці до розпорядження або вимоги поліцейського. На вимогу поліцейського, вийти з т/з;
  • водію на вимогу поліцейського не просто “пред’явити” посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію та поліс, як раніше, а пред’явити документи у спосіб, що дає можливість поліцейському прочитати та зафіксувати дані, що містяться в цих документах.

Відповідне право поліцейського вимагати це додатково закріплене в ст. 32 ЗУ “Про Національну поліцію”.

Крім того, правоохоронці нагадують, що на сьогодні підвищили штраф за водіння авто без пристебнутого паска – 510 грн. Якщо ж автомобіль не зареєстрований, чи правильно не зареєстрований, або номерний знак авто погано видно, то водій повинен буде сплатити 850 грн, а при повторному порушенні – 1700 грн.

Перевищення швидкості більш, ніж на 20 км/год до 340 грн, а перевищення швидкості більш, ніж на 50 км/год до 1700 грн. За створення ДТП, чи аварійної ситуації на дорозі, водію доведеться сплатити штраф 1445 гривень, або ж він буде позбавлений права керування строком від 6 місяців до 1 року, залежно від важкості ДТП.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.