Субота, 1 Жовтня
Shadow
Головна » Блоги » » Проєкт “НАШІ”: Олена Іськова-Миклащук

Проєкт “НАШІ”: Олена Іськова-Миклащук

Олена Іськова-Миклащук – лауреатка національних і міжнародних премій, членкиня Національної спілки письменників України.

Олена народилася та виросла в с. Вербівці. За освітою – філолог. Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет. Викладає німецьку мову та обіймає посаду заступника директора з навчально-виховної роботи у рідній Вербовецькій школі.

Лауреаткаа ІІІ Міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора», ІІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея.

За підсумками конкурсу «Поетичні таланти української освіти» здобула 1 місце у номінації «Романтичні вірші» та 2 місце у номінації «Вірші на виховну тему». Переможниця конкурсів: авторських літературних творів у жанрі гумористична мініатюра «А ВАСИЛЯ КУПАЛА»; «Коронація слова 2017» у номінації «Пісенна лірика»; «100 творів, які варто прочитати цього літа» та багатьох інших.

У 2020 році поема «Тато» здобула перемогу в конкурсі «Молода Коронація» у номінації «Дорослі для підлітків» та отримала спеціальну відзнаку «За драматизм відтворення патріотичної тематики».

Публікувалася в журналах «Дніпро», «Чорнильна Хвиля», в Міжнародному журналі «Склянка Часу / Zeitglas», в газетах «Подільські вісті», «Життя», «Шепетівський вісник», «Гарний настрій», «Освіта. UA», «Кримська світлиця», в багатьох альманахах та колективних збірках.

У співавторстві з композиторами Іваном Пустовим, Віктором Охріменком, Анатолієм Голоскевичем, Миколою Ведмедерею та В’ячеславом Купрієнком створила ряд пісень.

Матеріали підготовлені за результатами науково-пошукової роботи Наталії Кручук, наукового співробітника Музею пропаганди

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.