Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Радіаційний стан та охорона Хмельницької АЕС

Радіаційний стан та охорона Хмельницької АЕС

Радіаційний стан та охорона Хмельницької АЕС

Хмельницька АЕС працює у штатному режимі. Станом на сьогодні, 2 квітня, порушень умов безпечної експлуатації енергоблоків немає. Радіаційний, протипожежний та екологічний стани у ВП ХАЕС та зоні спостереження не змінювалися та перебувають у межах норми.

Основне обладнання реакторних відділень енергоблоків, приміщення, будівлі, периметри захищених зон та прилеглих територій, а також особливо важливі об’єкти ВП ХАЕС знаходяться під посиленою охороною, – зазначають в установі.

Також в установі зауважують, що радіаційний фон на промисловому майданчику Хмельницької атомної електростанції та у 30-кілометровій зоні спостереження не перевищує допустимих норм. Показники знаходяться на рівні, який відповідає нормальній експлуатації енергоблоків та не перевищують природних фонових значень.

Значення гамма-фону у зоні спостереження Хмельницької АЕС станом на 08:34: Плужне – 0.13 мкЗв/год, Білотин – 0.13 мкЗв/год, Дертка – 0.10 мкЗв/год, Славута – 0.10 мкЗв/год, Комарівка – 0.11 мкЗв/год, Рибгосп – 0.12 мкЗв/год, Полянь – 0.13 мкЗв/год, ЦПК – 0.10 мкЗв/год, Кривин – 0.13 мкЗв/год, Нетішин – 0.12 мкЗв/год. Острог – 0.11 мкЗв/год,– зазначають на ХАЕС.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.