Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Радник керівника Офісу президента озвучив нові дані про втрати ЗСУ під час війни з росією

Радник керівника Офісу президента озвучив нові дані про втрати ЗСУ під час війни з росією

Радник керівника Офісу президента озвучив нові дані про втрати ЗСУ під час війни з росією

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що втрати українських військових зараз становлять від 100 до 200 людей щодня.

Однією з головних причин великої кількості втрат є відсутність паритету між українськими та російськими військовими можливостями. Україні потрібні сотні найпотужніших артсистем, які може надати Захід, – заявив Михайло Подоляк.

Також Україні потрібно до 300 ракетних систем, щоб мати можливість досягти паритету з вогневою потужністю росії та звільнити окуповану територію.

Поки росія не зазнає серйозної військової поразки, ніяка форма діалогу не буде можливою і вони продовжуватимуть намагатися захопити частину нашої країни, – додав радник керівника Офісу президента.

Нагадаємо, що 1 червня Володимир Зеленський заявив, що на полі бою щодня гинуть 60-100 українських військових, а 500 отримують поранення. Україна востаннє повідомляла загальні втрати 16 квітня. Тоді Зеленський повідомив, що за час війни рф проти України загинули від 2500 до 3000 українських військових, ще близько 10 000 – поранені.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.