Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Раїса Паламарчук з Гориці: майстриня, яка творить красу власноруч

Раїса Паламарчук з Гориці: майстриня, яка творить красу власноруч

Раїса Паламарчук з Гориці: майстриня, яка творить красу власноруч

Паламарчук Раїса Петрівна з села Гориці, що у Шепетівському районі, каже, що закохана у вишивку. Адже, взявши в руки голку, відчуває насолоду. В кожну свою роботу вкладає сили, старання, позитивну енергію, всю свою творчість.

– У мене мама пряла, ткала та вишивала. Тому гріх було не навчитися цієї справи. У кожну роботу я вкладаю частину своєї душі і дуже приємно потім ділитися нею з людьми, –   розповідає Раїса Паламарчук.

Роботи майстрині неодноразово були представлені на виставках народних умільців у районі, громаді та у сільському клубі Берездівської ТГ. Вишиває Раїса Петрівна хрестиком та гладдю рушники, серветки, наволочки, скатертини.  На виробах здебільшого зображає квіти, звірів та птахів. Є в її творчому доробку й вишита бісером ікона.

Жінка також привила любов до вишивання хрестиком і своїм донькам Тетяні та Валентині. Донька Валентина розповідає, що вишивання приносить велику насолоду, бо ж створено власними руками.

Вишивати – це нелегка справа, потрібно вдало підібрати нитки, кольори. А ще – мати терпіння, тому що вишитий рушник – це не один день роботи, – додає Тетяна Бойчук, донька пані Раїси.

Популярні пости