Понеділок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський народний аматорський театр танцю “Віват” здобув Гран-прі на “BUKOVEL-FEST”

Шепетівський народний аматорський театр танцю “Віват” здобув Гран-прі на “BUKOVEL-FEST”

Шепетівський народний аматорський театр танцю “Віват” здобув Гран-прі на “BUKOVEL-FEST”

Народний аматорський театр танцю “Віват” (керівниця Олена Новомодна) Шепетівського МБК став володарем кубку Гран-прі в міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості “BUKOVEL-FEST”. Захід відбувся на базі комплексу “Буковель”.

Окрім кубку та перемоги, колектив отримав сертифікат на суму 1000 євро на подальшу участь в міжнародному фестивалі-конкурсі в Болгарії.

Під час проходження конкурсу з 28 по 31 жовтня учасників поселили в готелі комплексів “Буковель”, с. Поляниця Івано-Франківської області. Також провели екскурсію та вечір знайомств з різними майстер-класами.

Нас гарно зустріли. Проживали ми в Верхній Резиденції Буковелю, в дерев’яних комфортних будиночках. Загалом ми настільки задоволені, що цього просто словами не передати, – коментує учасниця конкурсу.

Фестиваль триває протягом 3-х днів з 28 по 30 жовтня. А конкурс відбувся 29 жовтня. Членами журі стали: народний артист України та заслужений діяч мистецтв України Герман Юрченко, головний режисер міжнародних фестивалів-конкурсів “Європейської молодіжної ліги” Наталія Бажан, заслужений діяч естрадного мистецтва України Микола Лейбук та президент міжнародних фестивалів-конкурсів Віталій Нечитайло.

Колектив здобув Гран-прі за хореографічну композицію “Душа” в номінації хореографічне мистецтво, жанр – “Естрадний танець”. В конкурсі брали участь 15 членів з старшої та середньої груп сучасного танцю “Віват”.

Ми були безмежно раді взяти участь у цьому масштабному фестивалі-конкурсі. Організатор змагань на обговоренні сказав, що це єдиний танець з усіх, який зачепив його до глибини душі. Головний суддя подякував за режисерську задумку і за філософський зміст танцю, – коментує Олена Новомодна, керівниця колективу.

Популярні пости