Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Рашисти насильно вивозять маріупольців до росії

Рашисти насильно вивозять маріупольців до росії

Рашисти насильно вивозять маріупольців до росії

У людей відбирають телефони та документи, частину із них відправляють до віддалених російських міст, доля інших – невідома. Про це пишуть у міській раді Маріуполя.

Те, що сьогодні роблять окупанти, знайоме старшому поколінню, яке застало жахливі події Другої світової війни, коли нацисти насильно захоплювали людей. Складно уявити, щоб у 21 столітті людей насильно вивозили в іншу країну. Мало того, що російські війська знищують наш мирний Маріуполь, вони пішли ще далі і почали вивозити маріупольців. Всі військові злочини з боку росії мають отримати найжорсткіше покарання, – говорить міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Відомо, що впродовж останнього тижня з районів, де тривали бойові дії, кілька тисяч маріупольців вивезли на територію росії. Рашисти незаконно вивозили людей із Лівобережного району та сховища у будівлі спорт-клубу, де від постійних бомбардувань ховалося понад тисячі людей (переважно жінки та діти). Аби зберегти життя маріупольців, ЗСУ відійшли від місць масового скупчення людей. Цим і скористались окупанти.

Декілька тисяч маріупольців під виглядом «евакуації» було вивезено окупантами в Новоазовськ. Там після фільтраційних заходів було позбавлено маріупольців паспортів України, перевезено в Таганрог і звідти залізничним транспортом відправлено по різним економічно депресивним містам росії. Нашим людям видано папірці, які зобов’язують знаходитись у певному місті. Фактично без права його залишити найменш на 2 роки з зобов’язанням працевлаштування на вказане місце роботи. Цілковита калька гастрабайтерів нацистів часів Другої світової. Це ще один кричущий злочин росії, про який має знати весь світ. Після перемоги ми поверного кожного українця. Кожного маріупольця, пише радник мера Петро Андрющенко.

Популярні пости