Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Віктор Сапожнік: як ДП «Славутський лісгосп» працює у період воєнного стану

Віктор Сапожнік: як ДП «Славутський лісгосп» працює у період воєнного стану

Віктор Сапожнік: як ДП «Славутський лісгосп» працює у період воєнного стану

Незважаючи на надскладні умови, пов’язані з війною в країні, яку безжально веде Російська Федерація, державне підприємство «Славутське лісове господарство» продовжує працювати. Здійснюються необхідні заходи з охорони лісу, самовільних рубок, проводяться підготовчі роботи до реалізації весняної лісокультурної кампанії із лісовідновлення та лісорозведення. 

Працівники державної лісової охорони працюють у посиленому режимі, цілодобово патрулюючи на території лісового фонду, а також залучаються для здійснення контролю за дотриманням громадського порядку у населених пунктах району та пунктах контролю, – зазначає Віктор Сапожнік, директор підприємства.

Зокрема очільник лісгоспу додає, що на підприємстві проводиться планова лісогосподарська діяльність із заготівлі деревини та зачищення лісових ділянок, відповідно до дозвільних документів та норм чинного законодавства України. Левова частина деревини спрямовується, згідно з потребами та вимогами теперішнього часу, відповідним організаціям і відомствам.

На сьогоднішній день лісовим господарством здійснюється виплата податків на всіх рівнях. Разом із тим, підприємство не припиняє свою роботу щодо збору та відправленням гуманітарної допомоги ЗСУ та постраждалим внаслідок бойових дій на території України, – підкреслює Віктор Вікторович.

Усіх бажаючих, хто має можливість допомогти, в лісгоспі просять звертатися за телефонами: 0985780690 та 0673841019. Також, при виявленні фактів самовільних рубок та загорянь у лісі, наголошують повідомляти за телефонами: 0676572506, (03842) 7-14-59 або 0672741885.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.