Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » “Разом до перемоги!”: Судилківська громада організувала 20-й благодійний концерт на підтримку ЗСУ

“Разом до перемоги!”: Судилківська громада організувала 20-й благодійний концерт на підтримку ЗСУ

“Разом до перемоги!”: Судилківська громада організувала 20-й благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Працівники культури Судилківської сільської ради у селі Білокриниччя завершили благодійний концертний тур “Разом до перемоги!” на підтримку ЗСУ. Саме у Білокриниччі відбувся 20-й благодійний концерт у календарному графіку працівників культури.

На захід прийшли жителі села. Всі з приємністю аплодували аматорам сцени за майстерне виконання українських патріотичних літературних та фольклорних творів. Кожен, хто завітав на концерт, зробив свій внесок на підтримку ЗСУ. Завдяки старанням мешканців села на потреби наших воїнів було зібрано 6050 грн, – зазначили у Судилківській сільській раді.

В установі відзначили, що 20 благодійних концертів та кошти, які було зібрано для потреб наших воїнів-захисників, – спільна добра справа.

Такі заходи об’єднують та згуртовують людей у маленьких і великих населених пунктах, надто у такий тяжкий для нашої країни час. Це доведено неодноразово жителями нашої громади. Тільки разом, спільно, впевненими кроками продовжуємо допомагати нашим захисникам, тримаючи кожен на своєму місці свій фронт та наближаючи нашу перемогу, – наголосили у сільраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.