Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутській громаді відбувся футбольний турнір, присвячений пам’яті молодшого сержанта Олександра Тихонця

У Славутській громаді відбувся футбольний турнір, присвячений пам’яті молодшого сержанта Олександра Тихонця

У Славутській громаді відбувся футбольний турнір, присвячений пам’яті молодшого сержанта Олександра Тихонця

Напередодні на стадіоні Славутської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся благодійний турнір, присвячений пам’яті молодшого сержанта Олександра Тихонця, «Кубок Олександра Тихонця». Він навчався у ДЮСШ на відділенні футболу.

У турнірі взяли участь 8 команд: ДЮСШ м. Славута, КДЮСШ м. Нетішин, ФК Квасилів, ДЮСШ Білогір’я, «Sport kids» ДЮСШ м. Славута, «Зелені леви» м. Почаїв, ДЮСШ м. Теофіполь, ДЮСШ м. Острог. За результатами змагань, переможцями стала команда «Sport kids» ДЮСШ м. Славута, – зазначили у Славутській міській раді.

На турнірі була присутня мама Олександра Любов Тихонець, яка взяла участь в урочистому відкриті змагань та нагороджені переможців, призерів та учасників турніру. Команди-учасники турніру нагороджені кубками, медалями та подарунками.

– Крім того, вихованці відділення футболу ДЮСШ м. Славута Боярчук Олександра, Негода Валерія та Цимбалюк Вероніка у складі збірної команди Хмельницької області взяли участь у Всеукраїнському футбольному турнірі серед дівочих команд WU-11, який відбувся 28-29 вересня в м. Тернопіль. Всіх учасників змагань нагороджено медалями та цінними подарунками від асоціації футболу України, під егідою якої проводились змагання, – додали у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.