Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » “Разом до перемоги!”: Судилківська громада продовжує збір коштів для ЗСУ

“Разом до перемоги!”: Судилківська громада продовжує збір коштів для ЗСУ

“Разом до перемоги!”: Судилківська громада продовжує збір коштів для ЗСУ

Вчора, 10 вересня 2023 року, працівники культури Судилківської сільської ради продовжили благодійний концертний тур “Разом до перемоги!” на підтримку ЗСУ. Цього разу захід відбувся у селі Траулин. Це вже 14-й благодійний захід у календарному графіку працівників культури громади.

На захід прийшли жителі села. Всі з приємністю аплодували аматорам сцени за майстерне виконання українських патріотичних літературних та фольклорних творів. Кожен, хто завітав на концерт, зробив свій внесок на підтримку ЗСУ. Завдяки старанням мешканців села на потреби наших воїнів було зібрано 7 285 грн, – зазначили у Судилківській сільській раді.

В установі зазначили, що продовжать робити добрі справи. Адже вони об’єднують та згуртовують людей, надто у такий тяжкий для нашої країни час.

Це знову доведено жителями нашої громади. Тільки разом, спільно, впевненими кроками продовжуємо допомагати нашим Захисникам, тримаючи кожен на своєму місці свій фронт та наближаючи нашу перемогу. Разом до перемоги! – додали у сільраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.