Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській громаді закликають мешканців долучитися до акції

У Плужненській громаді закликають мешканців долучитися до акції

У Плужненській громаді закликають мешканців долучитися до акції

Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому бере понад 190 країн. Цьогоріч акція припадає на 16 вересня. З цього приводу у Плужненській громаді відбудеться ряд заходів, присвячених чистому довкіллю.

Тож, сільська рада звертається до мешканців, аби кожен взяв участь у прибиранні території громади.

Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми – українці – незламні й продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Молодь та громадяни об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону, – зазначили у Плужненській сільській раді.

Отож, очільник громади Віталій Мартинюк разом з виконавчим комітетом закликає усіх мешканців долучитися до участі у Всесвітньому дні прибирання:

  • прибирання домогосподарств та прилеглих територій;
  • прибирання територій установ та організацій та прилеглих територій;
  • прибирання закладів освіти та культури;
  • прибирання могил рідних на кладовищі.

Україна стане частиною міжнародного руху, прибирання відбудуться по всьому світі. З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, економічної відбудови. Хай небо буде мирним, а Україна чистою!  – додав Віталій Мартинюк.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.