Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » «Разом до Перемоги»: Судилківська громада зібрала понад 10 000 гривень для ЗСУ

«Разом до Перемоги»: Судилківська громада зібрала понад 10 000 гривень для ЗСУ

«Разом до Перемоги»: Судилківська громада зібрала понад 10 000 гривень для ЗСУ

Напередодні працівники культури закладів культури Судилківської сільської ради з благодійним концертом на підтримку ЗСУ «Разом до Перемоги» побували у селі Пашуки.

У заході взяли участь представники сільської ради, працівники культури закладів культури громади, активні жителі громади. У концертній програмі «Разом до Перемоги» звучали твори патріотичної тематики: українські пісні про силу материнської і батьківської молитви та любові, про рідний край, про кохання, – зазначили у сільраді.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували памʼять загиблих синів і доньок неньки-України, які ціною власного життя наближали перемогу над російським агресором.

У ході благодійного концерту було зібрано кошти в сумі 10 154 грн на потреби ЗСУ. Звіт про закупи на потреби військових опублікуємо згодом, – додали у Судилківській сільській раді.

В установі також подякували працівникам культури, освіти, працівникам сільської ради, активним жителям громади, які відвідали благодійний концерт та взяли участь у зборі коштів на потреби ЗСУ:

“Разом, крок за кроком, наближаємо Перемогу добрими справами.”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.