Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Орден за особисту мужність ІІІ ступеня отримав військовослужбовець з Хмельниччини

Орден за особисту мужність ІІІ ступеня отримав військовослужбовець з Хмельниччини

Орден за особисту мужність ІІІ ступеня отримав військовослужбовець з Хмельниччини

Хмельничанина 24-річного Владислава Кириченка відзначили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Нагороду Герою вручив особисто Президент України у госпіталі, де нині лікується Захисник.

– Під час робочої поїздки в Івано-Франківську область Президент Володимир Зеленський відвідав реабілітаційний центр, де перебувають на лікуванні поранені українські військовослужбовці. Володимир Зеленський поспілкувався із Захисникам і вручив їм державні нагороди – ордени «За мужність» IIІ ступеня. Серед інших, відзнаку отримав і житель Жванецької громади, що на Кам’янеччині, Владислав Кириченко, – зазначили в Жванецькій громаді.

Орден бійцю присвоїли за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Хочу подякувати кожному з вас за ваш подвиг, за ваш героїзм. Дякую від усіх українців за захист нашої держави. Перемога точно буде! Бажаю вам перемоги й одужання! – сказав Володимир Зеленський.

У Жванецькій сільській раді повідомили, що Владислав Кириченко народився 13 жовтня 1998 року. В село переїхав у ранньому віці. Там закінчив загальноосвітню школу. Згодом навчався в Кам’янець-Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка. Після строкової служби підписав контракт і воював в 14-й окремій механізованій бригаді ім. Романа Великого.

– У перші дні війни в Бориславі загинув молодший брат Влада, теж військовослужбовець. Олександру був 21 рік. Герой поклав своє життя за Україну під Харковом під час обстрілу градами. Попри це Влад повернувся до лав ЗСУ, пройшов навчання на снайпера, – інформують у сільраді.

На початку серпня минулого року Владислав отримав важке мінно-вибухове поранення під Соледаром. Воно призвело до втрати шматка кістки і вже майже рік лікарі рятують ногу хлопця.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.