П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Разом – сильні: активні збори від волонтерів Шепетівщини

Разом – сильні: активні збори від волонтерів Шепетівщини

Разом – сильні: активні збори від волонтерів Шепетівщини

Автівки та їх деталі, амуніція та екіпірування, дрони, медина, засоби гігієни, окопні свічки, розхідні матеріали, цигарки, чай чи кава: усе це та, навіть, більше за донати купують волонтери нашим Захисникам та Захисницям. Великі та малі збори на потреби Бійців закрити допомагає наша умовна гривня. Тож, куди її переказати, аби кошти працювали на Перемогу, – у тексті.

У цьому матеріалі ми говоримо про перевірених волонтерів, фонди та організації, які збирають гроші на потреби наших Оборонців.

Юлія Канзеба. Попасна-Шепетівка

“Із Донбасом в серці. Бо Донбас- це Україна”, – перше, що читаєш, коли переходиш на сторінки Юлі у соцмережах. Дівчина родом із Попасної (Луганщина), нині мешкає на Хмельниччині, у Шепетівці. Упродовж 9 років Юля волонтерить, збори для наших бойових котів проводить у фейсбук та інстаграм. Там же публікує усю звітність.

Зараз триває збір на закриття потреб бійців на Бахмутському напрямку, – каже Юля. – На сьогодні маємо запити від декількох бойових груп:

  • кевларовий шолом – по запитах останній купуємо, і закриваємо це питання;
  • активні навушники – 2 пари;
  • екшн-камери – 2 штуки.

5168 7520 1431 5009

Канзеба Юлія

Віталій Мушинський. Судилків

Віталія Мушинського знають далеко за межами рідної Судилківської громади. Активний та натхненний своєю справою, вчитель фізкультури неодноразово ставав кращим в Україні. З початком повномасштабної війни Віталій волонтерить у різних напрямках. Серед них і збори коштів для закупівлі необхідного нашим землякам. Про всі збори та звіти по закупівлях Віталій розповідає у своєму фейсбук.

Зараз є потреба закупити зенітний прожектор для оборонців нашого неба, – каже Віталій.

4149499162371213 приват
4441114406013209 моно

Також є постійний збір на матерію та основу для масксіток. Їх від початку повномасштабного вторгнення волонтери у Судилківській громаді виготовили близько 10 кіломертів. Потреба постійно є.

4323347377337362

А Банк постійний збір на матерію та основу для сітки

Часи змінилися. Потенціал БОЙОВОГО КОНЯ відійшов у минуле. Зараз танки, артилерія, ракети… Але в мене є ще сили та жага до битви. Я пам’ятаю походи з козаками. Я пам’ятаю яких “звіздюлєй” отримали московити під Оршею. Зараз я не можу залишатися стороннім спостерігачем під час священної війни з одвічним злом. Наші сучасні козаки потребують дууууже багато речей.
Саме тому я хочу посильно приєднатися до волонтерського руху і поставив біля себе скриньку. Вона прозора, щоб кожен міг побачити, що його кинута гривня вже не одна, а доєднується до безкрайнього потічка народної підтримки нашої АРМІЇ
, – так у липні минулого року на своїй сторінці у фейсбук Хорсе Хорс повідомив про старт своєї волонтерської роботи.

Там же він звітує про збори та веде своєрідний креативний щоденник власних волонтерських буднів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.