Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Релігійна громада на Ізяславщині відзначила престольне свято за новим календарем

Релігійна громада на Ізяславщині відзначила престольне свято за новим календарем

Релігійна громада на Ізяславщині відзначила престольне свято за новим календарем

Минулого року парафіяльна громада села Щурівці Ізяславської ТГ перейшла до ПЦУ. Тож, вчора, 6 вересня, прихожани церкви Чуда Архистратига Божого Михаїла відзначили своє престольне свято за новим календарем.

Кожне село Ізяславщини має свої стародавні звичаї та традиції. Одна із них – це храмове (престольне) свято села. Престольне свято — це завжди трепет, який під час богослужіння перетворюється у торжество, привітання кожного, у посилені вдячні та прохальні молитви. Саме у такі моменти пробуджується у серцях місцевих жителів любов до своєї малої Батьківщини і сповнюються відчуттям єдиної родини, – кажуть у громаді.

Благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України, митрофорний протоієрей отець Володимир Ковальчук у співслужінні священнослужителів Ізяславського благочиння здійснили Божественну Літургію.

Під час літургії присутніми було піднесено особливі молитви за перемогу багатостраждальної України над російським окупантом, за захист відважних наших Оборонців, за Державу та український народ в час нашестя московської орди. По завершенню духовенство привітало прихожан зі святом, побажало вірянам дарів Божих, необхідних для земного життя і вічного спасіння, та благословило всіх. Також присутні на службі місцеві жителі зібрали кошти на підтримку наших Захисників-земляків.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.