Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Релігійна громада Свято-Михайлівського собору в Шепетівці перейшла до ПЦУ

Релігійна громада Свято-Михайлівського собору в Шепетівці перейшла до ПЦУ

Релігійна громада Свято-Михайлівського собору в Шепетівці перейшла до ПЦУ

Ще одна релійна громада Шепетівського району перейшла до підпорядкування Православної Церкви України. Таке рішення нині прийняли прихожани Свято-Михайлівського собору в Шепетівці.

Сьогодні, 7 травня, близько п’ятої пообіді віряни та жителі Шепетівської громади зібрались біля храму, аби висловити свою позицію. Збір у Шепетівській ТГ анонсували напередодні вранці. “За” перехід собору до ПЦУ свої голоси віддали 1493 особи.

Народне віче під стінами храму його служителі намагались заглушити церковними дзвонами та співом, апелюючи до того, що люди, які прийшли висловити свою позицію, “заважають їх молитві”.

Містяни про вихід Свято-Михайлівського собору зі структури російської церкви відгукуються схвально та вважають цей день історичним.

Загалом по Хмельниччині майже півсотні релігійних громад змінило підпорядкування на ПЦУ. Це – найбільша кількість в Україні. У Шепетівському районі від “церкви окупанта” відхрестилися громади Полонщини, Ізяславщини, Судилківщини, Ленковеччини. У Шепетівській ТГ – Свято-Михайлівський собор – перший із храмів РПЦ, який змінив підпорядкування.


Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.