Четвер, 19 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На 8 травня росія анонсує ракетні удари по західних областях України

На 8 травня росія анонсує ракетні удари по західних областях України

На 8 травня росія анонсує ракетні удари по західних областях України

Повторити Краматорський сценарій сьогодні, у день Пам’яті та примирення, у західних регіонах України можуть російські окупанти.

Удари “Точкою-У” у місцях масових скупчень людей анонсував міжвідомчий координаційний штаб рф. У повідомленні йдеться, що таким чином українська сторона “за підтримки західних кураторів” прагне створити провокацію.

Крім того, 8 травня 2022 р. в ході Дня пам’яті та примирення (заснований замість Дня Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.), у західних районах країни київський режим планує здійснити чергові витончені провокації з загибеллю мирних, подальшого звинувачення збройних сил росії в невиборних ракетних ударах. З цією метою підрозділи ЗСУ завдадуть ударів ОТР «Точка-У» по місцях скупчення людей у ​​населених пунктах Львівської та Волинської областей, як це вже було на залізничному вокзалі у Краматорську. Ці провокації української влади, що готуються з повного схвалення західних кураторів, демонструють повну байдужість Києва до долі власних громадян, – пишуть в російських ЗМІ.

Через високу ймовірність загрози обстрілів на Хмельниччині, зокрема, відмінили всі масові заходи. Краян закликають бути уважними та не нехтувати сигналами повітряних тривог.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.