П’ятниця, 14 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » “Резерв+”: Міноборони запускає мобільний застосунок для військовозобов’язаних, призовників та резервістів

“Резерв+”: Міноборони запускає мобільний застосунок для військовозобов’язаних, призовників та резервістів

“Резерв+”: Міноборони запускає мобільний застосунок для військовозобов’язаних, призовників та резервістів

Оновлений Закон про мобілізацію набуває чинності завтра, 18 травня. Тож, всі військовозобов’язані віком 18-60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності).

  • Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом. Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів.

Онлайн це можна буде зробити через застосунок “Резерв+”, який стане доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

  • Резерв+” надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі “Оберіг”. Це – зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних. Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру “Оберіг” щодо себе.

Також свої дані можна оновили офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні. Оновлюючи дані в ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

  • З 18 червня у застосунку “Резерв+” також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.