Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівчанин став найкращим серед здобувачів фаху “Електромонтажні роботи” на Хмельниччині

Шепетівчанин став найкращим серед здобувачів фаху “Електромонтажні роботи” на Хмельниччині

Шепетівчанин став найкращим серед здобувачів фаху “Електромонтажні роботи” на Хмельниччині

Обласний конкурс професійної майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з компетентності відбувся вчора, 16 травня. Конкурс цьогоріч в себе приймав Шепетівський професійний ліцей.

  • У майстерності виконання електромонтажних робіт змагались 8 учасників, які представляли Хмельницький, Шепетівський та Нетішинський професійні ліцеї, Вище професійне училище №25 м. Хмельницького, Хмельницький професійний ліцей електроніки, ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» та ДЗ П(ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей».

Вправлялись конкурсанти у складанні схеми квартирної проводки з обмежувачем потужності ОМ 163 з подальшим його програмування за заданими параметрами. Їх майстерність оцінювали профільні фахівці: Андрій БЕРНАДСЬКИЙ, начальник енергомеханічного відділу ТОВ «Шепетівський ремонтний завод», голова журі; Олександр ГУНЧУК, головний інженер Шепетівського району електричних мереж ПАТ «Хмельницький обленерго» та Оксана ЧУЙКОВА, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Журі відзначило, що всі учасники гідно представили заклади освіти, продемонстрували майстерність, професіоналізм та упевненість у роботі. За результатами оцінювання конкурсних завдань журі переможцем та призерами стали:

  • І місце – Сергій СТАНІЙЧУК, учень Шепетівського професійного ліцею;
  • ІІ місце – Максим ЮРКОВСЬКИЙ, учень ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»;
  • ІІІ місце – Ярослав ДЯДЮК, учень Нетішинського професійного ліцею.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.