Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Рій “Несамовиті орли” Шепетівського НВК №3 є бронзовим переможцем завершального етапу гри “Сокіл” Джура в Чернівецькій області

Рій “Несамовиті орли” Шепетівського НВК №3 є бронзовим переможцем завершального етапу гри “Сокіл” Джура в Чернівецькій області

Рій “Несамовиті орли” Шепетівського НВК №3 є бронзовим переможцем завершального етапу гри “Сокіл” Джура в Чернівецькій області

З 19 по 29 липня відбувся III (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), який проходив у трьох містах Чернівецької області: Хотин, Вижниця та Чернівці. Участь взяли найкращі команди з 22 областей України та міста Києва.

Понад 300 учасників з різних куточків нашої держави стали призерами чи переможцями обласних етапів.

Хмельницьку область у всіх етапах “Джура 2021: Буковинська Січ” прославляли Рій “Несамовиті орли” Шепетівського НВК №3, Курінь імені Богдана Хмельницького (керівник Сергій Багнюк). “Несамовиті орли” стали бронзовими призерами та володарями III місця в номінації “Стрільба з АК 74” та в конкурсі таборування “Бівак”.

На Буковині учасники перебували протягом 10 днів. Урочисте відкриття відбулось в Хотині. Змагання та конкурси проходили у Вижниці, а завержальний етап та нагородження – у Чернівцях.

Програма включала різні види змагань та конкурси військово-спортивного, туристично-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування.

– Крім змагань, для нас проводились майстер-класи зі спорядження зброї та техніки, ескурсії по Хотині та багато цікавого, – описує учасниця Поліна Янчевська.

Допомагали керівнику в організації помічниця-вихователька Аліна Янчевська, вчитель фізичної культури Володимир Самойлюк та колишній учасник команди Іван Музичко.

Наші вихованці були заряджені командним духом та патріотизмом. Вони – справжні бійці, які виборювали перемогу серед найкращих команд України, – коментує Аліна Янчевська.

Юні джури проявляли свої вміння в інтелектуальній грі-вікторині з історії України, стрільбі з пневматичної гвинтівки, конкурсі зі стройової підготовки, наданні першої долікарської допомоги, конкурсі “Таборування” та в елементах рятувальних робіт “Рятівник”, квестах та комбінованих військово-спортивних і туристських естафетах.

– За період таборування ми всі потоваришували з іншими учасниками команд, з якими підтримуємо дружні зв`язки, – додає джура Влад Коськовецький.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.