Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Росіяни атакують “Азовсталь”: що відомо наразі

Росіяни атакують “Азовсталь”: що відомо наразі

Росіяни атакують “Азовсталь”: що відомо наразі

Російські бойовики атакують територію заводу “Азовсталь”, що у Маріуполі. Нині там точаться бої. В укриттях там, за приблизними підрахунками, перебувають сотні цивільних, серед яких – близько 30 дітей.

По заводу триває обстріл важкої артилерії, авіації, кораблів та танків. Про це в етері національного телемарафону сьогодні сказав мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Сьогодні тривають важкі бої на території нашої фортеці – “Азовсталі”. Наші хоробрі хлопці захищають цю фортецю, але дуже важко, тому що працюють по цій фортеці з важкої артилерії, працюють танками, авіацією, кораблі підійшли й також гасять по цій фортеці, – сказав Бойченко, передає газета “День”.

На питання ведучої наскільки міцною є споруда і чи реальним є прорив рашистів на територію заводу Бойченко відповів:

На жаль, сьогодні з хлопцями пропав зв’язок. Немає зв’язку, щоб зрозуміти, що відбувається. У безпеці вони чи ні. Безпосередньо вчора ще мав зв’язок, а сьогодні, на жаль, нічого не можу прокоментувати. Молимося за наших героїчних хлопців і дякуємо їм за той подвиг, який вже вони сьогодні зробили для всієї нашої країни – вони стримали ворога, дали нам більше часу підготуватися. І вони справжні, мужні і дуже героїчні наші захисники Маріуполя. Дякуємо їм за це.

Згодом у медіа оприлюднили інформацію про прорив рашистів на територію “Азовсталі”. Цю інформацію прокоментував радник керівника Офісу президента Олексій Арестович, сказавши, що вона потребує уточнення. Про це пишуть Уніан.

– По-перше, дуже багато вкидів. По-друге, дуже багато емоцій. Тобто, незрозуміло, хто що сказав, а потім підхопили й понесли. Дочекаймося офіційних повідомлень, бо вони багато разів перевірені. Міноборони дуже детально все перевіряє, щоб не вводити людей в оману, – сказав він.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.