Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині відбулась акція проти булінгу

У Нетішині відбулась акція проти булінгу

У Нетішині відбулась акція проти булінгу

Щорічно 4 травня ми в Україні доєднуємось до Міжнародного дня протидії булінгу. Так світова спільнота намагається запобігти цькуванню у будь-якій його формі.

У Нетішині поліцейські разом із викладачами Нетішинського професійного ліцею поспілкувались зі старшокласниками та провели акцію „Зав’яжи стрічку — скажи булінгу «ні»!“.

Під час розмови старшокласникам роз’яснювали, як діяти та до кого звертатися у разі, якщо їх хтось ображає. Учні створювали стрічки з відповідними написами, які зав’язали на гілках дерева у затишному садку навчального закладу, – говорять у поліції.

Як розповідають у поліції, школярі зраділи такому заходу та можливості провести його разом, адже через війну всі заняття у них відбуваються дистанційно.

Теплі обійми та посмішки дітей вкотре довели, що булінгу точно не місце у дитячому середовищі, — наголосила ювенальна інспекторка Шепетівського райуправління поліції Ольга Семенюк. — Спілкування з однолітками, дружнє плече товариша та згуртованість — ось що допомагає дітям не зважаючи на обставини почуватися добре та підтримувати один одного.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.