Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Розмитнення авто в «Дії»: як працюватиме нововведення та чи зміниться вартість

Розмитнення авто в «Дії»: як працюватиме нововведення та чи зміниться вартість

Розмитнення авто в «Дії»: як працюватиме нововведення та чи зміниться вартість

Віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Телеграмі повідомив, що Міністерство цифрової трансформації спільно з Державною митною службою підготували зміни до законодавчої бази щодо нового механізму розмитнення авто, а також розробили новий калькулятор митного збору.

Розмитнення авто у кілька кліків в “Дії” зробить послугу простою та антикорупційною. Тому що ми повністю виключаємо людський фактор. Зараз команди підготували зміни до законодавства. Митний збір відбуватиметься за новою системою розрахунку, – зазначив Федоров.

Потрібно буде ввести у калькуляторі три характеристики — рік авто, тип або об‘єм двигуна чи потужність, якщо маєте електрокар. Далі система автоматично розрахує вартість авто. Наприклад, ви маєте Audi A3 2006 року на дизелі та з об‘ємом двигуна у 2 літри. За новими правилами, заплатите 80 132 грн замість 143 500 грн.

– Розраховуємо, що депутати підтримають сервіс, який спростить життя та заощадить кошти тисячам українців. Дякую за підтримку голові комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данилу Гетманцеву, Держмитслужбі, а також USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS, – додав Федоров.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.