Вівторок, 17 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » «Русский военный корабль, иди на#уй!»: Укрпошта стартувала конкурс ескізу для марки

«Русский военный корабль, иди на#уй!»: Укрпошта стартувала конкурс ескізу для марки

«Русский военный корабль, иди на#уй!»: Укрпошта стартувала конкурс ескізу для марки

Сьогодні, 1 березня, українська марка відзначає своє 30-річчя. І до цього дня планували заходи та святкування. Про це розповідають в Укрпошті.

Через війну з Росією вирішили святкування замінити Всеукраїнським народним конкурсом – конкурсом на кращий ескіз поштової марки під назвою: «Русский военный корабль, иди на#уй!», – говорять організатори. – Марка обов’язково буде міжнародною, тож кожен зможе її відправити в будь-яку країну. Терміни стислі, бо дуже хочемо самі її вже відправити.

До участі може долучитись кожен та кожна, кількість робіт від учасника – не обмежена. Свої ескізи у вигляді малюнка, графічного макета з візуалізацією в електронному вигляді у форматі jpeg, 600 dpi слід надсилати до 4 березня на адресу mukhina-nv@ukrposhta.ua з позначкою «Конкурс», з вказанням прізвища та імені автора роботи і його контактних даних (телефон або e-mail).

Усі надіслані на конкурс роботи будуть представлені на сторінці Укрпошти у Facebook (https://www.facebook.com/ukrposhta) для проведення народного голосування. Конкурсна робота, що набере найбільшу кількість голосів, буде надрукована Укрпоштою масовим тиражем на першій українській поштовій марці в умовах воєнного стану, – говорить гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський і додає, – P. S. Мені здається, після влучення російською ракетою у Бабін Яр, вже з’являються ідеї наступної марки або навіть серії «росіяни шляхами нацистів». Але то згодом. А поки – корабель.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.