Субота, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівському районі ситуація із комунальною сферою стабільна

У Шепетівському районі ситуація із комунальною сферою стабільна

У Шепетівському районі ситуація із комунальною сферою стабільна

Шість днів тому Росія розпочала повномасштабну війну проти народу України та наткнулась на стійкий супротив та потужну консолідацію сил українців.

– Вся Україна об’єдналась проти російських окупантів. Українці воюють з гідністю, відчайдушно, героїчно! Український народ підтримує своїх захисників всіма можливими засобами. Народ, Армія, Президент, Уряд стали однією цілою силою на протидії проти російського загарбника. Такої консолідації, організованості та злагодженості Україна ще не бачила… Дякую усім мешканцям, які долучаються до організації оборони нашого Шепетівського району. Закликаю максимально гуртуватись і чинити спротив. Ваша допомога надзвичайно важлива зараз! – говорить заступниця голови Шепетівської РДА Юлія Богуш.

Нині в країні, крім збройного конфлікту, триває інформаційна війна. Вона розрахована на те, аби дестабілізувати емоційний стан українців. Тому в мережі поширюють дуже багато дезінформації та фейків, які не відповідають дійсності.

В населених пунктах району ширяться чутки про можливе відключення світла, газу, води. Повідомляю, що комунальні підприємства на території району працюють стабільно та надають усі необхідні послуги. Зберігайте спокій, бережіть себе та свої родини. Ворог до цього часу не зрозумів, що почалася дійсно Народна війна, а народ неможливо перемогти. Хай Бог береже нас всіх. Слава Україні! – додає Юлія Богуш.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.