Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Садівники викорчовують сади під овочі, яких не вистачає в Україні

Садівники викорчовують сади під овочі, яких не вистачає в Україні

Садівники викорчовують сади під овочі, яких не вистачає в Україні

Зміни у садівничій галузі можуть очікувати країну у майбутньому. Таку думку висловив Володимир Шерстюк в інтерв’ю для журналу “Садівництво по-українськи”. Чим це зумовлено та що може бути з галуззю?

Володимир Шерстюк є співзасновником господарства агрофірми “Сади України” (Дніпропетровська область). Він вважає, що в садівничій галузі може відбутися поступове переформатування з одних культур на інші або на інші види землеробства.

Він сказав, що багато його знайомих садівників вже викорчовують сади під овочі, яких не вистачає в Україні. Проте Володимир вважає рентабельність садової продукції на рівні 20% – цілком прийнятною, але не стабільною.

А в яблуці — так просто надвиробництво, — коментує Володимир Шерстюк. — Певну перспективу має груша, проте, напевно, і в груші воно скоро настане. Але це також закономірний процес: слабкі виробники підуть, сильні залишаться. У принципі, у садівництві йде нормальна конкурентна боротьба. Та й багато хто вже працює на експорт — ми поступово переходимо від декларацій та реально стаємо частиною цивілізованого ринку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.