Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Саміт миру: 106 країн світу підтвердили свою участь у заході

Саміт миру: 106 країн світу підтвердили свою участь у заході

Саміт миру: 106 країн світу підтвердили свою участь у заході

Україна наразі має підтвердження 106 країн світу щодо їхньої участі в Саміті миру у Швейцарії 15 червня. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на конференції «Діалог — Шангрі Ла» в Сінгапурі в неділю, 2 червня.

  • У нас є сьогодні підтвердження 106 країн світу. І це на високому рівні: на рівні лідерів, на високому рівні представників своїх країн, — додав Зеленський.

Глава держави також зазначив, що росія нарощує зусилля у спробі зірвати проведення Саміту.

  • Росія сьогодні їздить багатьма країнами світу, погрожуючи блокадою харчової продукції, агропродукції або хімії, цінами на енергетику або просто тисне на інші держави світу, щоб вони не були на саміті, — констатував Володимир Зеленський.

Він підкреслив, що на сьогодні є «не дуже хороша інформація», що деякі держави почали допомагати росії в дипломатичному зриві Саміту миру.

  • І тому, коли ви питаєте, що може зробити сьогодні світ, світ має бути міцним, тиснути політично на росію, по-іншому зупинити путіна неможливо, тільки дипломатична ізоляція, сильна українська армія, ну і розібратися всім країнам світу до кінця: не балансувати між Україною і росією, а захищати справедливість і міжнародне право, — резюмував глава держави.

Володимир Зеленський наголосив, що росія намагається зірвати Глобальний саміт миру у Швейцарії, докладаючи до цього все більше зусиль.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.