Понеділок, 22 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » «Сант Валентин»: освітній туризм для дітей Хмельниччини

«Сант Валентин»: освітній туризм для дітей Хмельниччини

«Сант Валентин»: освітній туризм для дітей Хмельниччини

Пізнавати європейські країни не лише, як туристи, а й жити у мовному середовищі – можливість, яку для українських дітей надає перша в Україні туристична компанії для дітей та молоді «Сант Валентин». Про їх цінності, сенси та особливості дитячого туризму ми поспілкувалися з регіональною представницею компанії Оксаною Співак.

Сама вона спершу відкрила для себе «Сант Валентин» як мама, чия дитина їхала у тур з цією компанією.

  • Коли мій молодший син закінчував середню школу, я запропонувала замість традиційного випускного влаштувати дітям екскурсію. Тоді ми поїхали в тур Будапешт-Відень, що обійшовся у фінансовому питанні, здається, навіть дешевше, але досвід та враження, що отримали наші діти тоді – безцінні, – розповідає пані Оксана.

Саме опираючись на дитячі потреби, тури сплановані так, щоб орієнтуватися на періоди шкільних канікул.

  • Тож, у вільний від базової освіти час діти отримують неформальну едукацію. Це – можливість пізнати світ, розширити свої горизонти, потрапивши у мовне середовище, – каже пані Оксана. – Окремі тури, як-от поїздка до Великобританії, передбачають проживання у місцевих родинах, тож діти можуть пізнати реальний (а не сворений масовою культурою) побут та традиції, а також перейняти соціальні практики країн. Цей досвід допоможе їм будувати нашу країну в майбутньому.

Повномасштабна війна вплинула на поїздки логістично: замість авіасполучень – автобусні.

Їдуть у тур діти декількома групами, де за кожну (чисельністю до 15 людей) відповідає закріплений дорослий. Разом з тим, “Сант Валентин” забезпечує страхування та проживання екскурсантів.

Найближчі тури, на які відкрита реєстрація – до Італії (25.03. 24) та до Лондона (01.08.24). За деталями ви можете звернутися до представництва “Сант Валентин” у Хмельницькій області.

Популярні пости