Вівторок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » СБУ закликає жителів Хмельниччини не здіймати паніку та перевіряти інформацію

СБУ закликає жителів Хмельниччини не здіймати паніку та перевіряти інформацію

СБУ закликає жителів Хмельниччини не здіймати паніку та перевіряти інформацію

Управління СБУ в Хмельницькій області закликає краян бути пильними і дотримуватись інформаційної гігієни, аби не потрапити під негативний вплив фейкових новин та уникнути паніки.

Ворога особливо дратує незламність українських Захисників та наш патріотизм. Зазнаючи поразок на полі бою, російські окупанти намагаються завдати підступних ударів у тил, – повідомляють в установі.

Також в СБУ наголошують, що ракетні обстріли цивільної інфраструктури та щоденні інформаційні атаки росіян стали буденністю нашого життя, адже ворог докладає титанічних зусиль, аби залякати нас, посіяти паніку та розбрат. Тож, поки Сили оборони тримають фронт на передовій, даємо рекомендації як тримати фронт інформаційний:

  • користуйтеся офіційними та перевіреними джерелами інформації;
  • звертайте увагу на дату публікації матеріалу (аби застаріла інформація не була видана за «нову»);
  • не піддавайтесь впливу занадто емоційних матеріалів;
  • зауважуйте неточності і суперечності у деталях текстів;
  • ретельно оцінюйте та зважуйте повідомлені вам факти перед прийняттям рішення щодо поширення інформації.

В Управлінні СБУ Хмельниччини вкотре нагадують, що інформаційні ресурси, які розповсюджують антиукраїнський контент, координуються російськими спецслужбами, а їхні матеріали є частиною психологічних та інформаційних атак загарбників.

Зберігайте спокій, мисліть критично, не піддавайтесь паніці та провокаціям. Разом ми ефективно подолаємо всі шкідливі впливи інформаційної агресії окупантів! – закликають в СБУ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.